e-Privaatsuse direktiivist lähtuvalt vajame teie nõusolekut küpsiste talletamiseks Lisateave.
Võimalikud tarneviisid:




Kas oled valmis Klomboga kohtuma?
Ehita LEGO® Fortnite® olendist selle detaile täis komplektiga oma versioon.
Klombo figuuril on liikuvad jalad, avanev suu ja pöörlev saba ning seal on ka Klomberry põõsas, nii et saad teda ärritada, et ta vihaseksajada, ja seejärel toita teda Klomberry marjadega, et sõpradeks saada.
Komplektis on ka Island Adventure Peely ja Oro minifiguurid.
Klombo figuur – lapsed saavad loomafiguuri ehitada, enne kui avastavad tema liikuvad jalad, avatava suu ja pöörleva saba.
2 LEGO® minifiguuri – komplektis on Island Adventure Peely ja Oro minifiguurid, kes kinnituvad Klombo seljale, et innustada loomingulist rollimängu.
Komplektiga on kaasas boonus – Island Adventure Peely riietus LEGO® Fortnite® videomängu jaoks, mille ehitajad lunastavad, skannides ehitusjuhistes olevat QR-koodi.
Klombo pikkus kokkupanduna 14 cm.
Komplekti kuulub 1084 detaili.
Sobilik vanusele 10+ eluaastat.
Hoiatus! Mitte sobiv alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osasid, mis võivad tekitada lämbumisohu.
Tallinn
Tartu
Pärnu
Rakvere
Viljandi
Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu
poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem
kui 60 sekundiga.
ESTO 3
ESTO 3 on uue generatsiooni makseviis, mis võimaldab tasuda mugavalt ning kiirelt - kolmes võrdses osas, ilma
lisatasudeta!
