Ostuabi

: E-R 09:00 - 17:30

info@karupoegpuhh.ee +372 56 261 262 Kauplused
Poe nimiPoe aadressAvatud:

TALLINN - Kauplus-Outlet

Salve 2a 11612 Tallinn
Telefon: 5620 2201
E-mail: tallinn@karupoegpuhh.ee
E-R: 10.00-19.00
L: 10.00-17.00
P: 10.00-17.00
TALLINN - Järve Keskus Pärnu maantee 234 11314 Tallinn
Telefon: 56463888
E-mail: jarve@karupoegpuhh.ee
E-R: 10.00-21.00
L: 10.00-21.00
P: 10.00-21.00
TALLINN - Lasnamäe Centrum Mustakivi tee 13 13619 Tallinn
Telefon: 56888510
E-mail: lasnamae@karupoegpuhh.ee
E-R: 10.00-21.00
L: 10.00-21.00
P: 10.00-21.00
TALLINN - Magistrali keskus Sõpruse pst 201/203 13419 Tallinn
Telefon: 56966890
E-mail: magistral@karupoegpuhh.ee
E-R: 10.00-21.00
L: 10.00-21.00
P: 10.00-19.00
TALLINN - Sikupilli Kaubanduskeskus Tartu mnt. 87 10112 Tallinn
Telefon: 56840551
E-mail: sikupilli@karupoegpuhh.ee
E-R: 10.00-21.00
L: 10.00-21.00
P: 10.00-21.00

TALLINN - Stroomi Kaubanduskeskus

Tuulemaa 20 / Madala 5a 10315 Tallinn
Telefon: 56888505
E-mail: stroomi@karupoegpuhh.ee

E-R: 10.00-21.00
L: 10.00-21.00
P: 10.00-21.00
HAAPSALU - Rannarootsi Kaubanduskeskus Rannarootsi tee 1 90404 Haapsalu
Telefon: 5650 6509
E-mail: haapsalu@karupoegpuhh.ee
E-R: 10.00-19-00
L: 10.00-19.00
P: 10.00-18.00
PÄRNU - Port Artur 2 Port Artur 2, III KORRUS, Lai 11 Pärnu 80010 Pärnu
Telefon: 510 6955
E-mail: parnu@karupoegpuhh.ee
E-R: 10:00-20:00
L: 10:00-20:00
P: 10:00-18:00
PÄRNU Beebi - Port Artur 2 Port Artur 2, III KORRUS, Lai 11 Pärnu 80010 Pärnu
Telefon: 56840554
E-mail: parnubeebi@karupoegpuhh.ee
E-R: 10:00-20:00
L: 10:00-20:00
P: 10:00-18:00
RAKVERE - Põhjakeskus Haljala tee 4 44415 Rakvere
Telefon: 56888518
E-mail: pohjakeskus@karupoegpuhh.ee
E-R: 10:00-20:00
L: 10:00-20:00
P: 10:00-20:00
TARTU - Eedeni Kaubanduskeskus Kalda tee 1c 50703 Tartu
Telefon: 56466900
E-mail: tartu@karupoegpuhh.ee
E-R: 10.00-21.00
L: 10.00-21.00
P: 10.00-21.00
TARTU - Kvartali Keskus Riia 2 51013 Tartu
Telefon: 56966603
E-mail: kvartal@karupoegpuhh.ee
E-R: 10:00-21:00
L: 10:00-21:00
P: 10:00-19:00
VILJANDI - UKU Kaubanduskeskus Tallinna 41 71013 Viljandi
Telefon: 5620 2331
E-mail: viljandi@karupoegpuhh.ee
E-R: 09:00-19:00
L: 09:00-17:00
P: 10:00-15:00