Ostuabi

: E-R 09:00 - 17:30

info@karupoegpuhh.ee 56 261 262 Kauplused

Ostuabi

Kuidas osta karupoegpuhh.ee poest?

  • Toodete valimine
  • Tellimuse vormistamine
  • Maksmine
  • Transport
  • Tarneaeg
  • Kauba tagastamine ja tellimuse tühistamine

 

TOODETE VALIMINE

Valige e-poest sobiv toode/tooted. Lisage see ostukorvi klikates tooteinfo kõrval oleval nupul "LISA OSTUKORVI". Sealt saate valida ka toodete koguse, mida saate hiljem ostukorvis muuta.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

* Kui soovitud tooted on valitud, liikuge ostukorvi. Seal on ülevaade Teie tellimusest. Sooduskupongi puhul tuleb see sisestada lahtrisse "Sisesta sooduskood" ning vajutada "Lisa".

* Seejärel tuleb valida saatmismeetod: DPD, DPD Pickup, Omniva, Itella Smart Post või Tulen kaubale ise järgi. Lisaks tuleb kindlasti ära määrata ka pakiautomaadi või poe asukoht, kuhu kaupa soovite.

* Järgmiseks on vaja täita kontaktandmed. Kõik tärniga märgitud väljad on kohustuslikud. Peame oluliseks ka märkida, et kui olete juba eelnevalt meie e-poodi registreerunud, siis sama e-maili aadressi Te kasutada ei saa. Sellisel juhul peaksite lihtsalt sisse logima.

 

 

* Järgmiseks saate valida endale sobiva pangalingi.

-Kui Teil ei ole meie poolt pakutavat panka, siis tuleks valida "Maksa pangaülekandega". Seejärel suutatakse Teid tellimuse kokkuvõtte juurde, kus saate oma tellimuse kinnitada vajutades "Kinnitan tellimuse" nupule. Kokkuvõte saadetakse Teile e-mailile ning selle alusel saate ka ülekande soovitud pangast teha. Kõik vajalik info on kirjas olemas (kuhu ja kellele makse tegema peab).

* Nüüd näete kirja "Kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun kasutustingimustega", mille ette peaksite linnukese tegema. Palume kindlasti tutvuda meie kasutustingimustega.

* Ja viimaseks sammuks on vajutada nuppu “Maksma”.

MAKSMINE

Toodete ja transpordi eest tasutakse pangalingi kaudu või arve alusel arvel märgitud Karupoeg Puhh OÜ arveldusarvele.

Karupoeg Puhh OÜ-l on õigus tellimus tühistada, kui makse pole laekunud Karupoeg Puhh OÜ arveldusarvele hiljemalt arvel märgitud kuupäevaks.

Tellimust asutakse täitma pärast makse laekumist.

Kui Ostja soovib arve tasuda 50%-lise ettemaksuna, siis palume saata Ostjal ostusoov e-mailile info@karupoegpuhh.ee. Ettemaksu puhul koostatakse Ostjale soovi korral eraldi arve.

TRANSPORT

Tellitud kauba toimetame DPD kulleriga Ostja poolt märgitud aadressile, Ostja poolt valitud lähimasse DPD Pickup punkti, Itella SmartPOST või Omniva  pakiautomaati. Tellitud kaubale võib järele tulla ka ise.

* Kulleriga koju või tööle – 4,95 €, alates 29 € transport tasuta.

Saadame kauba koostöös kullerfirmaga DPD Eesti Ostjale koju tellimusele järgneval tööpäeval kui ülekanne tellimuse eest on laekunud Karupoeg Puhh OÜ arveldusarvele enne kella 13:00.

Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud tööpäeval peale kella 13:00, postitame tellimuse järgmisel tööpäeval ning kohale jõuab tellimus ülejärgmisel tööpäeval. Kui tellimus esitatakse laupäeval või pühapäeval, saadame kauba teele esmaspäeval ja kliendini jõuab kaup teisipäeval.

Jõulude eel ja kampaaniate järgselt võib tarneaeg pikeneda kuni 7 tööpäevale.

Tellimust edastades arvestage palun pakkide kättetoimetamise aegadega, mis on tööpäevadel 9:00-17:00ni. Kui Te olete sel ajal tööl, märkige Saaja andmetesse töökoha aadress, et tagada kauba kiire ja tõrgeteta kättetoimetamine.

* DPD Pickup on mugav viis tellida oma pakk just sinna, kuhu sulle kõige mugavam on. DPD Pickup'i valikus on nii pakiautomaadid kui ka pakipoed. Saatekulu 2.95 €, alates 29 € transport tasuta.

Koostöös DPD kullerfirmaga toimetame pakid kohale ka lähimasse DPD pickup punkti. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud Karupoeg Puhh OÜ arveldusarvele tööpäeval enne kella 13:00, toimetatakse pakk sihtkoha pakipoodi juba järgmisel tööpäeval. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud tööpäeval peale kella 13:00, postitame tellimuse järgmisel tööpäeval ning kohale jõuab tellimus ülejärgmisel tööpäeval.

Kui tellimus esitatakse laupäeval või pühapäeval, saadame kauba teele esmaspäeval ja pakipunkti jõuab kaup teisipäeval.

* Itella SmartPOST pakiautomaati – saatekulu vastavalt Itella SmartPOSTi tavahinnakirjale, alates 29 € transport tasuta.

Saadame kauba koostöös Itella SmartPOSTiga Ostja poolt viidatud lähimasse SmartPOST pakiautomaati. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud Karupoeg Puhh OÜ arveldusarvele tööpäeval enne kella13:00,toimetatakse pakk sihtkoha pakiautomaati juba järgmisel tööpäeval. Saaremaale jõuavad pakid ülejärgmisel tööpäeval, Hiiumaale 3 korda nädalas. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Ostja mobiiltelefonile SMS-teade ning isiklik uksekood. Kood tuleb sisesta pakiautomaati ning seejärel avaneb kapp Ostjale saadetud pakiga. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest.

* Omniva pakiautomaati - saatekulu vastavalt Omniva tavahinnakirjale, alates 29 € transport tasuta.

Saadame kauba koostöös Omnivaga Ostja poolt viidatud lähimasse Omniva pakiautomaati. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud Karupoeg Puhh OÜ arveldusarvele tööpäeval enne kella 13:00, toimetatakse pakk sihtkoha pakiautomaati juba järgmisel tööpäeval. Saaremaale jõuavad pakid ülejärgmisel tööpäeval, Hiiumaale 3 korda nädalas. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Ostja mobiiltelefonile SMS-teade ning isiklik uksekood. Kood tuleb sisesta pakiautomaati ning seejärel avaneb kapp Ostjale saadetud pakiga. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest.

 

 

 

* Kauplusesse ise järele – 0 €. Tellitud kaubale võib Ostja järele tulla ka ise, sellisel juhul tellimusele transporditasu ei lisandu. Kauba saab kätte vastavalt Ostja poolt valitud Karupoeg Puhhi kauplusest pärast teavituse saamist Ostja e-mailile. 

 

 

TARNEAEG

Tellitud kauba saadame teele DPD Eesti kullerfirmaga ning AS Eesti Postiga (Omniva) üldjuhul juba samal tööpäeval. Orienteeruv tarneaeg on 1-3 päeva. Tavaliselt toimetatakse kaup kliendini aga juba järgmisel tööpäeval. Kui tellimus esitatakse laupäeval või pühapäeval, saadame kauba teele esmaspäeval ja kliendini jõuab kaup teisipäeval.

SmartPOST pakiautomaadi vahendusel saadetud kauba orienteeruv tarneaeg on samuti 1-3 päeva. Mandri-Eestis toimub paki transport sihtkoha pakiautomaati tavaliselt juba järgmisel tööpäeval, Saaremaale jõuavad pakid 1 päev hiljem ning Hiiumaale 3 korda nädalas.

Kui toote juures on märge "tellimisel", siis selle kauba tarneaeg on kuni 60 päeva.

Jõulude eel ja kampaaniate järgselt võib tarneaeg pikeneda kuni 7 tööpäevale.

KAUBA TAGASTAMINE JA TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Ostjal on soovi korral õigus kaup vahetada sama hinnaväärtusega mingi muu toote vastu või mittesobivuse korral kaup tagastada 1 - 14 päeva jooksul. Tagastatud kauba pakend ega kaup ei tohi olla mingil määral rikutud ja kaup peab olema avamata originaalpakendis. Kauba tagastamisel ei tagastata kauba transpordikulu. Garantiivigade eest vastutab kauba tootja.

E-poel on õigus e-poe vahendusel tehtud tellimusest sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata, kui kaup on laost otsa saanud või kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga esimesel võimalusel ühendust ning tagastatakse tasutud summa viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.