Ostuabi

: E-R 09:00 - 17:30

info@karupoegpuhh.ee 56 261 262 Kauplused

Privaatsuspoliitika

Karupoeg Puhh OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide privaatsust. Firma tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Karupoeg Puhh OÜ kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul järgnevatel viisidel:

• Uudiskirja tellimiseks on vajalik e-maili aadress.

• Püsikliendiks registreerumisel on nõutavad isikuandmed: nimi, e-maili aadress, telefoninumber. Valikuliselt saab sisestada ka aadressi ning postiindeksi.

• Ostu või tellimuse tegemisel veebilehel külalisena on nõutavad isikuandmed: nimi, e-maili aadress, telefoninumber. Soovides saada tellimust kätte kulleriga, peab sisestama ka aadressi.

Kogutud isikuandmete abil saame Karupoeg Puhh OÜ kliente teavitada uudistest, kampaaniatest ning toimuvatest sündmustest ja üritustest. Klient, kes ei soovi olla uudiskirjaloendis, saab end igal hetkel sellest eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutatakse ka kliendile kauba kohale toimetamiseks ning kliendiga ühenduse võtmiseks.

Kliendi paremaks teenindamiseks võib Karupoeg Puhh OÜ avaldada teavet kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab karupoegpuhh.ee veebipoele teenuseid ning on lepinguga kohustatud hoidma teavet konfdentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on veebipoes müüdavate kaupade transport ja maksete teostajad.

Andmetöötleja on isikuandmete vastutav töötleja. Andmetöötleja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Isikuandmete kaitse

Karupoeg Puhh OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmetele, nende muutmisele ning töötlemisele on ainult selleks volitatud isikutel.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Karupoeg Puhh OÜ jätab endale õiguse vajadusel privaatsustingimusi muuta. Meie veebilehte kasutama asudes eeldame, et olete tutvunud kõikide põhimõtetega ning nõustute nendega. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@karupoegpuhh.ee.